Upravit stránku

Odstávka pitné vody ul. Sylvárovská, Vančurova, Nezvalova, Pařezova, Josefa Židka, Josefa Wágnera, Sochorova a Zlatníkova

Havárie vodovodu Ke Skále

Vážení odběratelé,

dnes, dne 23.11.2023 došlo k havárii vodovodního řadu a následné odstávce pitné vody v ulici Ke Skále. Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin. Děkujeme za pochopení.

Provoz MěVaK

odstávka pitné vody ulice Na Výsluní

Vážení odběratelé, dne 02.11.2023 od 7:00 hod. do cca 12:00 hod., bude provedena odstávka pitné vody v ulici Na Výsluní z důvodu opravy poruchy na vodovodním potrubí.

Děkujeme za pochopení 

Provoz Měvak

Odstávka vodovodu ulice Klazarova

Vážení odběratelé,

z důvodu poruchy na vodovodním řadu v ulici Klazarova proběhne dne 1.11.2023 od 8:00 do 10:00 odstávka vodovodního řadu v této ulici.

Děkujeme za pochopení

provoz VaK

havárie vodovodu 28. října

Vážení odběratelé,

dnes došlo k havárii vodovodu ul. 28. října a následné odstávce úseku vodovodu od teplárny po křižovatku s Raisovou ulicí. Práce na odstranění havárie započnou ihned, v případě potřeby bude k dispozici náhradní zdroj pitné vody. Děkuji za pochopení - Ivo Antonov- provoz VaK

Zákal na vodovodním řadu z důvodu havárie

Vážení odběratelé, dnes tj. 08.10.2023 v ranních hodinách došlo k havárii vodovodu DN 200 v ulici Hradecká. Tato havárie způsobila zákal vody ve vodovodní sítí v různých částech města. Naši pracovníci usilovně pracují na odstranění zákalu. 

Děkujeme za pochopení

Provoz MěVaK

Havárie vodovodu ulice Seifertova

Vážení odběratelé,

dnes, dne 30.06.2023 v odpoledních hodinách došlo k poruše vodovodního řadu v ulici Seifertova. Po dobu opravy mohou probíhat v této ulici odstávky pitné vody. Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin. Děkujeme za pochopení.

Provoz VaK

Havárie vodovodu ulice Ve Strži

Vážení odběratelé,

dnes, dne 14.06.2023 v dopoledních hodinách došlo k poruše vodovodního řadu v ulici Ve Strži. Po dobu opravy mohou probíhat v této ulici odstávky pitné vody. Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin. Děkujeme za pochopení.

Provoz VaK

 

Havárie vodovodního řadu lokalita Žižkov

Vážení odběratelé,

dnes, dne 16.05.2023 došlo k poruše vodovodního řadu a následné odstávce vody v lokalitě Žižkov (ulice Husitská, Táboritská, J.Žižky, Trocnovská).
Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin.
Děkujeme za pochopení.

Provoz VaK

havárie vodovodní přípojky Slunečná

vážení odběratelé,

dnes došlo v ul. Slunečná k havárii staré vodovodní přípojky a bylo nutno provést operativní odstávku lokality Bajerův kopec. Odstávka potrvá od 12,15 do 13.15 hod. Děkuji za pochopení a za vzniklé komplikace se omlouváme.

Ivo Antonov - provoz VaK

Havárie vodovodního řadu Verdek

Vážení odběratelé,

dnes, dne 27.04.2023 došlo k poruše vodovodního řadu a následné odstávce vody ve Verdeku.
Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin.
Děkujeme za pochopení.

Provoz VaK

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti