Upravit stránku

Hlášené poruchy

Havárie vodovodu ulice Rokycanova

Vážení odběratelé,

dnes ve večerních hodinách došlo v ulici Rokycanova k havárii vodovodu. Na odstranění havárie se pracuje, odstávka pitné vody bude dnes do cca 15:00 hod.
Cisterna s pitnou vodou je k dispozici u čp. 2063.

Děkuji za pochopení- Ivo Antonov- provoz VaK

Havárie vodovodu ulice Nerudova

Vážení odběratelé,

dne 05.09.2022 od 8.30 hod do 12.00 hod bude provedena odstávka pitné vody v části ulice Nerudova a Zeyerova z důvodu opravy poruchy vodovodu. Děkujeme za pochopení. 

Ing. Jaroslav Šáfr

 

HAVÁRIE VODOVODU DN400

Vážení odběratelé,

dnes došlo k závažné havárii vodovodu - přivaděče DN400 v Blahoslavově ulici. Bylo nutné provést odstávku vody v lokalitách: část Nerudovy ulice, část Čechovy ulice a Chelčického ul. Odstávka vody potrvá minimálně do zítřejšího večera, tj.: do 13.6.2022, není ale vyloučeno že bude pokračovat déle. Po dobu provádění oprav bude prováděno plošné odkalování vodovodní sítě, z důvodu mírného zákalu v potrubí, vzniklého prudkým pohybem vodního sloupce při vytékání vody do poruchy. V předmětných lokalitách jsou po dobu odstávky k dispozici dvě cisterny s pitnou vodou , první na kraji Blahoslavovy ulice a druhá na konci Čechovy ulice. O dalších podrobnostech probíhajích oprav Vás budeme průběžně informovat. Děkujeme za pochopení a za způsobené komplikace se omlouváme.

Ivo Antonov- provoz VaK

havárie vodovodu Zboží

Vážení odběratelé,

ve večerních hodinách došlo v obci Zboží k havárii vodovodu a omezení dodávek pitné vody. Na odstranění potíží pracujeme, v případě výpadku bude pro postižené odběratele k dispozici cisterna.

I. Antonov- provoz VaK

havárie vodovodu Fugnerova ul.- uzavírka komunikace

Vážení odběratelé,

dnes v 02,30 hod došlo ve Fugnerově ulici k havárii vodovodu DN200 a propadnutí komunikace. Na odstranění havárie se pracuje, odstávka pitné vody bude do cca 14.00 hod, v místě uzavírky je k dispozici náhradní zdroj pitné vody. 

Dopravní omezení se týká vozovky Fugnerova ul. od kostela po křižovatku s Tylovou ulicí.- zákaz vjezdu.

Děkuji za pochopení- Ivo Antonov- provoz VaK

porucha vodovodu Na Struze

Vážení odběratelé,

dne 21.9.2021 od 7.00 hod do 12.00 hod bude provedena odstávka pitné vody Na Struze a Rašínovo náměstí z důvodu odstranění poruchy vodovodu. Doporučujeme odběratelům aby si vytvořili v předstihu dostatečnou zásobu pitné vody na dobu trvání odstávky. Děkuji za pochopení - Ivo Antonov - provoz VaK

odstávka vodovodu Odbojářů, Bílinova, Roháčova, Dr. Kramáře

Vážení odběratelé,

dne 14.09.2021 od 8.00 hod do 14.00 hod bude provedena odstávka pitné vody ve výše uvedených lokalitách z důvodu opravy poruchy vodovodu. Doporučujeme odběratelům v uv. lokalitách vytvořit si v předstihu dostatečné množství pitné vody do zásoby. Děkuji za pochopení - Ivo Antonov- provoz VaK

havárie vodovodu Spojených národů - Vorlešská

Vážení odběratelé,

dnes došlo k havárii vodovodu Spojených národů - Vorlešská, byla provedena odstávka pitné vody, tato bude trvat přibližně do 14.30 hod. Náhradní zdroj pitné vody je přistaven u domova důchodců VIVIDUS v téže ulici. Děkujeme za pochopení - Ivo Antonov - provoz VaK

Odstávka pitné vody ul. Ve Strži

Vážení odběratelé,

dne 23.7.2021 od 7.00 hod do 12.00 hod bude provedena odstávka vodovodu od křižovatky ulic Ke Skále a Ve Strži z důvodu opravy poruchy vodovodu.

Děkuji za pochopení

Šáfr Jaroslav - provoz VaK

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti