Upravit stránku

Hlášené poruchy

Havárie vodovodního řadu ul. Vojanova

Vážení odběratelé,

dnes, dne 02.03.2023 došlo k poruše vodovodního řadu a následné odstávce vody v ul. Vojanova.
Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin.
Děkujeme za pochopení.

Provoz VaK

Havárie vodovodu ulice Roháčova

Vážení odběratelé,

dnes, dne 27.02.2023 došlo k poruše vodovodního řadu a následné odstávce vody v části ulice Roháčova od křižovatky s ul. Pod Safari směrem k zadní vrátnici ZOO.
Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin.
Děkujeme za pochopení.

Provoz VaK

Havárie vodovodní přípojky ul. Bezručova

Vážení odběratelé,

dnes, dne 13.02.2023 v dopoledních hodinách došlo k poruše vodovodní přípojky a následné odstávce vody v části ulice Bezručova. Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin. Děkujeme za pochopení.

Provoz Vak

Havárie vodovodního řadu ul. Husitská

Vážení odběratelé,

dnes, dne 01.02.2023 došlo k poruše vodovodního řadu a následné odstávce vody v ul. Husitská. Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin.
Děkujeme za pochopení.

Provoz VaK

Havárie vodovodního řadu ul. Raisova

Vážení odběratelé,

dnes, dne 31.1.2023 probíhá oprava vodovodního řadu v ulici Raisova (v místě u garáží). Upozorňujeme že po dobu opravy je silnice v místě opravy neprůjezdná. V ulici Sylvárovská proběhne od 8:00 hod do 13:30 hodin z důvodu opravy havárie odstávka pitné vody.

Havárie vodovodního řadu ul. Roháčova

Dnes, dne 26.1.2023 došlo v odpoledních hodinách k poruše vodovodního řadu v ulici Roháčova. Zítra, tj. 27.1.2023 po vytyčení všech inž. sítí proběhne odstávka vody a následná oprava v čase od 7:30 do 13:30

Děkujeme za pochopení.

Provoz VaK

Havárie vodovodního řadu ul. Hradecká

Vážení odběratelé,

dnes, dne 24.01.2023 v ranních hodinách, došlo k poruše vodovodního řadu v ul. Hradecká směr na Hradec. Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin.
Po dobu opravy bude probíhat odstávka pitné vody. Cisterna s pitnou vodou bude k dispozici u garáží. Děkujeme za pochopení.

 

Provoz VaK

Havárie vodovodního řadu ul. Revoluční

Vážení odběratelé,

dnes, dne 19.01.2023 v dopoledních hodinách došlo k poruše vodovodního řadu v ul. Revoluční. Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin.
Po dobu opravy mohou probíhat v této ulici odstávky pitné vody. Děkujeme za pochopení.

 

Provoz VaK

Havárie vodovodního řadu lokalita Strž

Vážení odběratelé,

dnes, dne 07.01.2023 v ranních hodinách došlo k poruše vodovodního řadu v lokalitě Strž. Po dobu opravy mohou probíhat dílčí odstávky pitné vody. Na opravě usilovně pracujeme a měla by být hotová v rámci hodin. Děkujeme za pochopení.

 

Provoz VaK

Havárie vodovodu ulice Rokycanova

Vážení odběratelé,

dnes ve večerních hodinách došlo v ulici Rokycanova k havárii vodovodu. Na odstranění havárie se pracuje, odstávka pitné vody bude dnes do cca 15:00 hod.
Cisterna s pitnou vodou je k dispozici u čp. 2063.

Děkuji za pochopení- Ivo Antonov- provoz VaK

Havárie vodovodu ulice Nerudova

Vážení odběratelé,

dne 05.09.2022 od 8.30 hod do 12.00 hod bude provedena odstávka pitné vody v části ulice Nerudova a Zeyerova z důvodu opravy poruchy vodovodu. Děkujeme za pochopení. 

Ing. Jaroslav Šáfr

 

HAVÁRIE VODOVODU DN400

Vážení odběratelé,

dnes došlo k závažné havárii vodovodu - přivaděče DN400 v Blahoslavově ulici. Bylo nutné provést odstávku vody v lokalitách: část Nerudovy ulice, část Čechovy ulice a Chelčického ul. Odstávka vody potrvá minimálně do zítřejšího večera, tj.: do 13.6.2022, není ale vyloučeno že bude pokračovat déle. Po dobu provádění oprav bude prováděno plošné odkalování vodovodní sítě, z důvodu mírného zákalu v potrubí, vzniklého prudkým pohybem vodního sloupce při vytékání vody do poruchy. V předmětných lokalitách jsou po dobu odstávky k dispozici dvě cisterny s pitnou vodou , první na kraji Blahoslavovy ulice a druhá na konci Čechovy ulice. O dalších podrobnostech probíhajích oprav Vás budeme průběžně informovat. Děkujeme za pochopení a za způsobené komplikace se omlouváme.

Ivo Antonov- provoz VaK

havárie vodovodu Zboží

Vážení odběratelé,

ve večerních hodinách došlo v obci Zboží k havárii vodovodu a omezení dodávek pitné vody. Na odstranění potíží pracujeme, v případě výpadku bude pro postižené odběratele k dispozici cisterna.

I. Antonov- provoz VaK

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti