VÝMĚNA VODOVODU A KANALIZACE KRKONOŠSKÁ UL.

Vážení občané,

Na základě platného stavebního povolení MěVaK spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem zahajuje dne 10.2.2020 přípravné výkopové a sondážní práce v rámci stavební akce SO330- SPLAŠKOVÁ KANALIZACE V UL. KRKONOŠSKÁ a VÝMĚNA VODOVODU V UL. KRKONOŠSKÁ.

Zahájení prací bude 10.2.2020 prozatím mimo těleso vozovky a chodníků - tedy bez dopravní uzavírky státní komunikace, Dopravní omezení bude dle harmonogramu prací od 2.3.2020 do 31.7.2020 ve formě úplné uzavírky tranzitní komunikace ve směru od benzínové pumpy směrem na Kocbeře a Trutnov. Průjezd a pohyb motorových vozidel na staveništi bude umožněn pouze rezidentům a též složkám záchranného systému. Prosíme tedy řidiče o striktní dodržení  rozmístěného dopravního značení, zejména objížďkových tras,- tyto budou uveřejněny v předstihu na stránkách Města D.K.n/L. 

Podrobné informace k jednotlivým etapám prací, prováděných MěVaKem s.r.o. Dvůr Králové nad Labem, včetně dílčích odstávek pitné vody budou sdělovány postupně v průběhu prací. 

Ivo Antonov - stavbyvedoucí

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti