Úseková měření

Vážení odběratelé, dnešním dnem začínají být v provozu data-loggery na vodovodní síti ve městě Dvůr Králové nad Labem, které mají funkci předběžného odhalení míst, s potencionálními úniky pitné vody z vodovodního řadu a vodovodních přípojek /tzv. "skrytých poruch"/.
Vážení odběratelé, dnešním dnem začínají být v provozu data-loggery na vodovodní síti ve městě Dvůr Králové nad Labem, které mají funkci předběžného odhalení míst, s potencionálními úniky pitné vody z vodovodního řadu a vodovodních přípojek (tzv. "skrytých poruch").
 
Loggery Sebalog N-3 používají osvědčenou technologii současného snímání úrovně (dB) a frekvence šumu úniků.
Právě frekvenční analýza snímaných šumů vypovídá o tom, který logger je k poruše nejblíže, zda vícero loggerů detekuje tutéž nebo jinou poruchu a současně umožňuje základní kategorizaci velikosti poruchy. Po přečtení dat jsou loggery detekující přítomnost úniku zvýrazněny barevně, přičemž frekvence šumu se přídavně zobrazuje v barevném spektru (od modré - nízká frekvence po žlutou - vysoká frekvence)
 
Věříme, že díky těmto data-loggerům dokážeme úspěšne omezit úniky vody na vodovodní síti, a tím přispět ke snižování množství nefakturované vody, která mizí ve vodovodní síti a zatěžuje nás zbytečnými náklady.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti