Nový terénní pracovník - odečítač vodoměrů

Vážení odběratelé,

na začátku února byl v rámci výběrového řízení vybrán nový terénní pracovník – odečítač vodoměrů. Novým odečítačem je pan Martin Šnytr. Vzhledem k tomu, že se v minulosti vyskytovaly případy vydávání se za naše pracovníky, připomínáme odběratelům, že všichni naši pracovníci jsou vybaveni Průkazem zaměstnance s fotografií, který na vyžádání předloží.

V loňském roce naše společnost zavedla novou možnost úhrady vodného a stočného formou zálohových plateb. V této souvislosti je prováděn faktický odečet vodoměru pouze jedenkrát ročně a je tedy nutné, aby odečítač vodoměr skutečně fyzicky zkontroloval. Žádáme tedy tímto naše  odběratele o spolupráci a umožnění přístupu k vodoměru. Tato povinnost jednak plyne odběratelům přímo ze zákona č. 274/2001Sb v platném znění §9, odstavec 6, písmeno c) a jednak z uzavřené smlouvy o dodávkách pitné vody a odvádění odpadních vod.  

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti