Kontrola z Ministerstva zemědělství

Vážení odběratelé informujeme Vás že dne 11.8.2016 proběhla ve společnosti Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. ze strany Ministerstva zemědělství, odboru dozoru a regulace vodárenství kontrola na plnění povinností vyplývajících z ustanovení zákona o vodovodech a kanalizacích č. 274/2001 Sb.

Vážení odběratelé informujeme Vás že dne 11.8.2016 proběhla ve společnosti Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. ze strany Ministerstva zemědělství, odboru dozoru a regulace vodárenství kontrola na plnění povinností vyplývajících z ustanovení zákona o vodovodech a kanalizacích č. 274/2001 Sb. Předmětem kontroly byly mimo jiné smlouvy o provozování, smlouvy o dodávkách pitné vody a odvádění odpadních vod s odběrateli, kalkulace ceny vodného a stočného pro rok 2016, kanalizační řády, reklamační řád, účetní doklady apod.

Kontrolou nebylo shledáno žádné pochybení či porušení zákona č. 274/2001 Sb., čímž bylo potvrzeno, že stávající systém a jednotlivé procesy jsou ve společnosti Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s. r. o. nastaveny správně a vytvářejí základ pro úspěšné fungování a další rozvoj společnosti při provozování vodohospodářské infrastruktury města a k plnění povinností provozovatele.   

Ing. Petr Mrázek
jednatel společnosti     

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti