Další etapa rekonstrukce ČOV zahájena

V uplynulých dnech byla zahájena další fáze rekonstrukce stávající ČOV, spočívající v modernizaci technologického a strojního zařízení a zefektivnění provozu čištění odpadních vod stávající ČOV. Takto modernizované technologické zařízení a nové doprovodné stavební objekty jednak prodlouží životnost již morálně a fyzicky opotřebovaného zařízení, zlepší kvalitu vypouštěné odpadní vody takovým způsobem, že čistírna bude schopna plnit veškeré koncentrační limity dané nařízením vlády a v neposlední řadě zásadně zefektivní celý proces čištění odpadních vod. 

Zhotovitelem této rekonstrukce se stalo konsorcium firem Společnost pro ČOV DKNL s účastníky Stavební huť Slatiňany spol. s.r.o., GDF spol. s r.o. a T4 Building s.r.o. , které vzešlo jako vítězný uchazeč veřejné zakázky s nabídkovou cenou Kč 60 944 000,-. Celé dílo by mělo být dokončeno do konce letošního roku. Současně se naše společnost uchází o získání finanční podpory z operačního programu životního prostředí, která by mohla pokrýt 30% investičních nákladů. Zbývající část bude hrazena z vlastních zdrojů v kombinaci s investičním úvěrem.          

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti